-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011960-a
Лабораторні реактиви для ліпідограми
Торги не відбулися
43 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a2af44cf123b42959adbea5c58b0b79f
Внутрішній номер закупівлі:
29766669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011960-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 22:19 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 22:19 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 000.00 Лікарські засоби різні