-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви та контрастні речовини- ID: UA-2022-02-22-000906-b
- Дата створення : 22.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14242256
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реактиви- ID: UA-2022-02-21-015443-b
- Дата створення : 21.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14239117
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (медичні препарати)- ID: UA-2022-02-10-000572-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14052419
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніКваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 169 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби (медичні препарати)- ID: UA-2022-01-21-017512-b
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13716934
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реактиви- ID: UA-2022-01-12-002893-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13581965
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реактиви- ID: UA-2021-12-23-018923-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13409568
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: код 33690000-3 Лікарські засоби різні (САЛЬБУТАМОЛ-ІНТЕЛІ, ДЕКСАМЕТАЗОН-ДАРНИ...×-
ДК 021:2015: код 33690000-3 Лікарські засоби різні (САЛЬБУТАМОЛ-ІНТЕЛІ, ДЕКСАМЕТАЗОН-ДАРНИЦЯ, НІТРОГЛІЦЕРИН-ЗДОРОВ»Я, СПИРТ ЕТИЛОВИЙ 70%, ХУМОДАР Р100Р розчин для ін’єкцій, ТІОПЕНТАЛ)
- ID: UA-2021-04-14-008460-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9513949
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пробірка вакуумна для збору крові, ємкість для сечі 120 мл, маска киснева «Волес» для доро...×-
пробірка вакуумна для збору крові, ємкість для сечі 120 мл, маска киснева «Волес» для дорослих, назальна канюля одноразового використання, лезо «Волес» №23, джгут для венозних маніпуляцій
- ID: UA-2021-04-02-002959-c
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9344059
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33695000-8 Продукція медичного призначення, крім лікарських засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
наконечник кухля Есмарха, термометр медичний, катетер Нелатона чол/жін, газовідвідна трубк...×-
наконечник кухля Есмарха, термометр медичний, катетер Нелатона чол/жін, газовідвідна трубка дитяча, зонд шлунковий, канюля внутрішньовенна, лампа бактерицидна безозонова ДК 021:2015: код 33695000-8 «Продукція медичного призначення».
- ID: UA-2021-03-25-006473-c
- Дата створення : 25.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9239379
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33695000-8 Продукція медичного призначення, крім лікарських засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
набір реагентів для вияв. залишків прихованої крові на виробах мед. призначення, смуги інд...×-
набір реагентів для вияв. залишків прихованої крові на виробах мед. призначення, смуги індикаторні
- ID: UA-2021-03-25-007040-a
- Дата створення : 25.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9238259
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (реактиви) ДК 021:2015: код 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2021-02-22-004842-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8730674
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2020-08-17-006272-a
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5951516
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Тест на виявлення антитіл до коронавірусу SARS-Cov-2 W195- ID: UA-2020-08-12-009315-a
- Дата створення : 12.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5906590
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діагностичний моноклональний реагент анти-А для визначення групи крові людини за сист. АВО...×-
Діагностичний моноклональний реагент анти-А для визначення групи крові людини за сист. АВО (10 мл.), діагностичний моноклональний реагент анти-В для визначення групи крові людини за сист. АВО (10 мл.)
- ID: UA-2020-07-20-001472-b
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5636786
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реагенти для досліджень- ID: UA-2020-07-08-002570-c
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5514010
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004097ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -