-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
atorvastatin, bisoprolol, vasopressin, clopidogrel, insulin, glucose, dexmedetomidine, ome...×-
atorvastatin, bisoprolol, vasopressin, clopidogrel, insulin, glucose, dexmedetomidine, omeprazole, paracetamol, levosimendan
- ID: UA-2026-08-21-008649-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160633
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
atorvastatin, bisoprolol, vasopressin, clopidogrel, insulin, glucose, dexmedetomidine, ome...×-
atorvastatin, bisoprolol, vasopressin, clopidogrel, insulin, glucose, dexmedetomidine, omeprazole, paracetamol, levosimendan
- ID: UA-2026-08-21-007499-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30159470
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
пуроліт, порошок для оральних/ректальних суспензій 490г- ID: UA-2026-08-06-009332-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015411
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоксифлуран пари для інгаляцій,...×-
Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоксифлуран пари для інгаляцій, рідина по 3 мл
- ID: UA-2026-08-06-001147-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30007331
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Суфентаніл розчин для ін'єкцій 50 мкг/мл; Суфентаніл розчин для ін'єкцій 5 мкг/м...- ID: UA-2026-08-06-000720-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30006910
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Polystyrene sulfonate- ID: UA-2026-08-05-002992-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996219
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоксифлуран пари для інгаляцій,...×-
Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоксифлуран пари для інгаляцій, рідина по 3 мл
- ID: UA-2026-08-04-007714-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988175
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Суфентаніл розчин для ін'єкцій 50 мкг/мл; Суфентаніл розчин для ін'єкцій 5 мкг/м...- ID: UA-2026-08-03-006960-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29975405
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ацетазоламід, таблетки, по 250 мг; Дексаметазон,таблетки по 0.5 мг- ID: UA-2026-07-30-005297-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952121
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Диклофенак краплі очні 1мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-07-17-008322-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846359
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дексаметазон краплі очні 1мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-07-17-008102-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846135
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тропікамід краплі очні 10 мг/мл флакон по 10 мл- ID: UA-2026-07-17-007378-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845426
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон; Пілокарпін краплі очні, 10 мг/мл по 10 мл;...×-
Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон; Пілокарпін краплі очні, 10 мг/мл по 10 мл; Ципрофлоксацин, краплі очні/вушні, 3 мг/мл, по 5 мл; Циклопентолат, краплі очні, 1 %, по 5 мл; Тимолол, краплі очні, 5 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2026-07-17-007049-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845090
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Азитроміцин, краплі очні 15 мг/г- ID: UA-2026-07-17-006611-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29844653
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33690000-3 лікарські засоби різні (НК 024:2023 52896 Натрій (Na+) IVD (ді...×-
ДК 021:2015 код 33690000-3 лікарські засоби різні (НК 024:2023 52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)
- ID: UA-2026-07-13-006634-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29797813
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -