• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Polystyrene sulfonate

Торги відмінено

24 832.00 UAH без ПДВ
Номер: f6f05913d8084d48a268ccb25a3a75e6
Внутрішній номер закупівлі: 29996219
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-002992-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 832.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 10:55 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 10:55 - 13.08.2026 00:00
Аукціон: з 13.08.2026 15:24

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 56522ebdedd145588df3832dc6a4488c
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 06.08.2026 10:19 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування: 06.08.2026 10:19
Дата виконання: 17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴24 832.00 пуроліт , порошок для оральних/ректальних суспензій 490г