-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2024-08-13-007463-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22301439
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2024-08-08-006370-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22265369
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2024-08-08-005282-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22264303
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2024-08-06-002534-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22238010
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2024-02-19-008728-a
- Дата створення : 19.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20785038
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2023-11-27-006206-a
- Дата створення : 27.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19789272
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліки- ID: UA-2023-06-20-010762-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18170495
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські заоби- ID: UA-2023-05-05-010129-a
- Дата створення : 05.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17686907
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2023-04-11-008425-a
- Дата створення : 11.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17470034
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2023-02-28-001315-a
- Дата створення : 28.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17106457
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2023-02-21-014297-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17050879
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2022-11-07-008846-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15787404
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2022-10-21-003420-a
- Дата створення : 21.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15640272
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2022-10-17-007131-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15594970
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція (Pembrolizumab)- ID: UA-2021-12-01-002867-b
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12798206
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -