-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (тер...×-
код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термосумка (медична)) (НК 024:2023 - 12500 - Медична сумка / НК 031:2024: V0880 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – АКСЕСУАРИ)
- ID: UA-2026-08-31-010889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244159
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код...×-
код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2023: 12500 / НК 031:2024: W05020199 ( Сумка медична: 32х29х32, 30 л, з кишенями для лік.засобів, об'ємних карманів : 4, ампул в ампульниці : 54, з інструментарієм та лік.засобами)
- ID: UA-2026-08-11-011451-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055111
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код...×-
код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2023: 12500 / НК 031:2024: W05020199 ( Сумка медична: 32х29х32, 30 л, з кишенями для лік.засобів, об'ємних карманів : 4, ампул в ампульниці : 54, з інструментарієм та лік.засобами)
- ID: UA-2026-08-06-010079-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016160
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 -33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код...×-
код ДК 021:2015 -33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31071 Клейова пластина остоми; 31071 Клейова пластина остоми; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58924 Сечоприймач ношений ножний із зливним краном, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 37685 Виріб, що використовується для сечоприймача; 31068 Мішок уростомний однокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 58923 Сечоприймач ножний переносний із зливним краном, стерильний; 31981 Уретральний катетер, коуд ; 31981 Уретральний катетер, коуд )
- ID: UA-2022-02-17-001409-c
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14178113
комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -