-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузі...×-
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
- ID: UA-2026-06-01-001602-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29390004
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначенн...×-
ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
- ID: UA-2026-05-28-010005-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29373505
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги відміненоТорги відмінено -