• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)

Завершена

121 370.00 UAH з ПДВ
Номер: ba1b74a6a54c45528a18609aaca405a3
Внутрішній номер закупівлі: 29390004
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-001602-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Тетяна Симоненко +380660603785, +380532609547 plan@okl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 121 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 10:21 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 10:21 - 09.06.2026 08:00
Аукціон: з 10.06.2026 15:59
Період кваліфікації: 09.06.2026 08:00 - 10.06.2026 09:21
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴121 370.00 ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)