-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Столики медичні маніпуляційні- ID: UA-2026-09-01-004435-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251287
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сумки медичні- ID: UA-2026-08-07-008253-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026441
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сумки медичні- ID: UA-2026-07-28-006139-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928692
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Столики медичні- ID: UA-2026-07-28-004792-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927335
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стіл стоматолога , розбірний, на колесах, 2 колеса з тормозом, 2 металеві полиці, габарити...×-
Стіл стоматолога , розбірний, на колесах, 2 колеса з тормозом, 2 металеві полиці, габарити: 650х450х825 мм
- ID: UA-2026-07-23-000386-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29886458
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сумка-холодильник медична- ID: UA-2026-07-14-006611-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809543
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сумки медичні: з поліестеру, висота 20–30 см, ширина 20–25 см, довжина 30–40 см, об'є...×-
Сумки медичні: з поліестеру, висота 20–30 см, ширина 20–25 см, довжина 30–40 см, об'єм 10–12 л, з 1 об'ємним карманом, з ременем з регулюванням та плечовою накладкою
- ID: UA-2026-07-09-006799-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773608
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кювети для аналізатора DS-261, кювета для коагулометра SF-400- ID: UA-2026-06-05-005428-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29450261
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сумки медичні- ID: UA-2026-05-26-007735-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29341124
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оглядовий стіл для гінекології та урології- ID: UA-2026-03-05-006968-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28511405
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 21G; Рулон для стерилізації, 20000 х 20 см, Медичний папір; Рулон для стерилізації, 20000 х 5 см, Медичний папір; Рулон для стерилізації, 20000 х 7,5 см, Медичний папір; Рулон для стерилізації, 20000 х 10 см, Медичний папір; Рулон для стерилізації, 20000 х 15 см, Медичний папір; Система ПК (трансфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, ін'єкційна голка 21G
- ID: UA-2026-02-16-004574-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28312414
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шафа медична: для медичних кабінетів, каркас: розбірний, матеріал каркаса: метал, матеріал...×-
Шафа медична: для медичних кабінетів, каркас: розбірний, матеріал каркаса: метал, матеріал полиць: скло, матеріал дверцят: скло, глибина: 350-450 мм, ширина: 450-550 мм, висота: 1520-1720 мм; Шафа медична: для медичних кабінетів, каркас: суцільний, матеріал каркаса: метал, матеріал полиць: метал, матеріал дверцят: скло, глибина: 350-450 мм, ширина: 900-1000 мм, висота: 1510-1710 мм
- ID: UA-2026-01-21-009134-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27991474
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноші медичні : універсальні, максимальне навантаження до 160 кг, каркас : Поліефірне волок...×-
Ноші медичні : універсальні, максимальне навантаження до 160 кг, каркас : Поліефірне волокно, з ременями безпеки
- ID: UA-2026-01-19-003790-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27949977
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тумба медична: приліжкова, з колесами, без опор, каркас з ДСП, ламінована стільниця, 1 вис...×-
Тумба медична: приліжкова, з колесами, без опор, каркас з ДСП, ламінована стільниця, 1 висувний ящик, із замком, глибина 40–50 см, ширина 80–100 см, висота 80–100 см, з відкидним столиком, полицею для взуття, нішою, відкритим і закритим відділенням
- ID: UA-2026-01-15-002229-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27915454
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання та...×-
Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна
- ID: UA-2025-11-05-004936-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27004570
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -