• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сумки медичні

Торги не відбулися

6 502.00 UAH з ПДВ
Номер: 6e7f407c324f4e588760717c675bd2e9
Внутрішній номер закупівлі: 29341124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-007735-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Крістіна Сергієнко +380665677535 kristina093@ukr.net http://dz.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 502.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 13:37 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 13:37 - 05.06.2026 00:00
Аукціон: з 05.06.2026 13:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 502.00 Сумки медичні