• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кювети для аналізатора DS-261, кювета для коагулометра SF-400

Завершена

74 150.00 UAH з ПДВ
Номер: ac31c9a0c2684fcbbd7d8643b911d656
Внутрішній номер закупівлі: 29450261
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-005428-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Крістіна Сергієнко +380665677535 kristina093@ukr.net http://dz.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 74 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 11:59 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 11:59 - 13.06.2026 00:00
Аукціон: з 15.06.2026 14:37
Період кваліфікації: 13.06.2026 00:00 - 16.06.2026 10:58
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 150.00 Кювети для аналізатора DS-261, кювети для коагулометра SF-400