-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали для гемодіалізу, НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 34999 - Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (НК 031:2024 код F020102 - АРТЕРІОВЕНОЗНИЙ ДІАЛІЗНИЙ КОНТУР, ДВІ ГОЛКИ); НК 024:2023 код 34999 - Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (НК 031:2024 код F020104 - ДІАЛІЗНО-РЕІНФУЗІЙНІ МАГІСТРАЛІ); НК 024:2023 код 32111 - Голка фістульна одноразового використання (НК 031:2024 код A010401 - ГОЛКИ ДЛЯ АРТЕРІОВЕНОЗНИХ ФІСТУЛ); НК 024:2023 код 32111 - Голка фістульна одноразового використання (НК 031:2024 код A010401 - ГОЛКИ ДЛЯ АРТЕРІОВЕНОЗНИХ ФІСТУЛ); НК 024:2023 код 47739 - Фільтр для очищення діалізату від пірогенів до системи гемодіалізу (НК 031:2024 код F9080 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШІ АКСЕСУАРИ); НК 024:2023 код 35849 - Концентрат для гемодіалізу (НК 031:2024 код F040201 - КОНЦЕНТРАТИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ, ЛУЖНІ РОЗЧИНИ, У ПОРОШКОВОМУ СТАНІ); НК 024:2023 код 58905 - Картридж з карбонатом натрію для очищення системи гемодіалізу (НК 031:2024 код D99 - ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 58906 - Картридж з лимонною кислотою для очищення системи гемодіалізу (НК 031:2024 код D99 - ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35849 - Концентрат для гемодіалізу (НК 031:2024 код F040101 - КОНЦЕНТРАТИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ, КИСЛОТНІ РОЗЧИНИ, НЕСТЕРИЛЬНІ)
- ID: UA-2026-08-19-006780-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130397
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перито...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перитонеального діалізу, Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати)
- ID: UA-2026-07-13-009785-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29800961
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Хірургічні імплант...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Хірургічні імплантати, НК 024:2023 код 57805 - Кейдж для спондилодезу металевий нестерильний (НК 031:2024 код Р09070101 - Міжхребцевий кейдж); НК 024:2023 код 57805 - Кейдж для спондилодезу металевий нестерильний (НК 031:2024 код Р09070101 - Міжхребцевий кейдж); НК 024:2023 код 57805 - Кейдж для спондилодезу металевий нестерильний (НК 031:2024 код Р09070101 - Міжхребцевий кейдж)
- ID: UA-2026-07-09-000063-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29766897
Комунальне некомерцийне товариство "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедич...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен (НК 031:2024 код P090899 - ПРОТЕЗИ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-05-26-002571-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29335989
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали для гемодіалізу, НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 34999 - Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (НК 031:2024 код F020102 - АРТЕРІОВЕНОЗНИЙ ДІАЛІЗНИЙ КОНТУР, ДВІ ГОЛКИ); НК 024:2023 код 34999 - Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (НК 031:2024 код F020104 - ДІАЛІЗНО-РЕІНФУЗІЙНІ МАГІСТРАЛІ); НК 024:2023 код 32111 - Голка фістульна одноразового використання (НК 031:2024 код A010401 - ГОЛКИ ДЛЯ АРТЕРІОВЕНОЗНИХ ФІСТУЛ); НК 024:2023 код 32111 - Голка фістульна одноразового використання (НК 031:2024 код A010401 - ГОЛКИ ДЛЯ АРТЕРІОВЕНОЗНИХ ФІСТУЛ); НК 024:2023 код 47739 - Фільтр для очищення діалізату від пірогенів до системи гемодіалізу (НК 031:2024 код F9080 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШІ АКСЕСУАРИ); НК 024:2023 код 35849 - Концентрат для гемодіалізу (НК 031:2024 код F040201 - КОНЦЕНТРАТИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ, ЛУЖНІ РОЗЧИНИ, У ПОРОШКОВОМУ СТАНІ); НК 024:2023 код 58905 - Картридж з карбонатом натрію для очищення системи гемодіалізу (НК 031:2024 код D99 - ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 58906 - Картридж з лимонною кислотою для очищення системи гемодіалізу (НК 031:2024 код D99 - ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35849 - Концентрат для гемодіалізу (НК 031:2024 код F040101 - КОНЦЕНТРАТИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ, КИСЛОТНІ РОЗЧИНИ, НЕСТЕРИЛЬНІ)
- ID: UA-2026-05-08-012237-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29169828
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали для перитонеального діалізу, НК 024:2023 код 47580 - Набір для під’єднання пацієнта до системи перитонеального/ екстракорпорального діалізу (НК 031:2024 код F9099 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35986 - Набір для переливання для постійного амбулаторного перитонеального діалізу (НК 031:2024 код F020299 - МАГІСТРАЛІ ПЕРИТОНЕАЛЬНОГО ДІАЛІЗУ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35986 - Набір для переливання для постійного амбулаторного перитонеального діалізу (НК 031:2024 код F9080 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШІ АКСЕСУАРИ); НК 024:2023 код 35000 - Магістраль для перитонеального діалізу (НК 031:2024 код F90040102 - ПАКЕТИ ДЛЯ ЗБОРУ ПЕРИТОНЕАЛЬНОГО ДІАЛІЗАТУ); НК 024:2023 код 35000 - Магістраль для перитонеального діалізу (НК 031:2024 код F02020202 - МАГІСТРАЛІ ТИМЧАСОВОГО ПЕРИТОНЕАЛЬНОГО ДІАЛІЗУ, З НАСОСОМ (АПД))
- ID: UA-2026-04-28-009813-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29054437
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перито...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перитонеального діалізу, Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати)
- ID: UA-2026-04-22-015656-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28998971
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перито...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перитонеального діалізу, Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати)
- ID: UA-2026-04-17-006082-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Апарати зовнішньої...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Апарати зовнішньої фіксації, НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання (НК 031:2024 код P09120499 - ЗОВНІШНІ СИСТЕМИ ФІКСАЦІЇ КІСТКИ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-03-31-010670-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28781839
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Матеріали для нирк...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Матеріали для ниркового діалізу, НК 024:2023 код 46998 - Набір трубок до системи терапевтичної плазмофільтрації/ еритроцитаферезу (НК 031:2024 код F0399 - НАБОРИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 61674 - Набір компонентів для системи гемодіалізу/гемофільтрації (НК 031:2024 код F0301 - НАБОРИ ДЛЯ ГЕМОФІЛЬТРАЦІЇ-ГЕМОДІАФІЛЬТРАЦІЇ); НК 024:2023 код 61616 - Розчин для гемодіалізу (НК 031:2024 код F9099 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-03-11-014136-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28576069
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали для гемодіалізу, НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 47072 - Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання (НК 031:2024 код F01060303 - ДІАЛІЗАТОРИ – КУФ > 35 мл/г/мм рт ст, СИНТЕТИЧНІ МЕМБРАНИ); НК 024:2023 код 34999 - Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (НК 031:2024 код F020102 - АРТЕРІОВЕНОЗНИЙ ДІАЛІЗНИЙ КОНТУР, ДВІ ГОЛКИ); НК 024:2023 код 34999 - Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (НК 031:2024 код F020104 - ДІАЛІЗНО-РЕІНФУЗІЙНІ МАГІСТРАЛІ); НК 024:2023 код 32111 - Голка фістульна одноразового використання (НК 031:2024 код A010401 - ГОЛКИ ДЛЯ АРТЕРІОВЕНОЗНИХ ФІСТУЛ); НК 024:2023 код 32111 - Голка фістульна одноразового використання (НК 031:2024 код A010401 - ГОЛКИ ДЛЯ АРТЕРІОВЕНОЗНИХ ФІСТУЛ); НК 024:2023 код 47739 - Фільтр для очищення діалізату від пірогенів до системи гемодіалізу (НК 031:2024 код F9080 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШІ АКСЕСУАРИ); НК 024:2023 код 35849 - Концентрат для гемодіалізу (НК 031:2024 код F040201 - КОНЦЕНТРАТИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ, ЛУЖНІ РОЗЧИНИ, У ПОРОШКОВОМУ СТАНІ); НК 024:2023 код 58905 - Картридж з карбонатом натрію для очищення системи гемодіалізу (НК 031:2024 код D99 - ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 58906 - Картридж з лимонною кислотою для очищення системи гемодіалізу (НК 031:2024 код D99 - ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35849 - Концентрат для гемодіалізу (НК 031:2024 код F040101 - КОНЦЕНТРАТИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ, КИСЛОТНІ РОЗЧИНИ, НЕСТЕРИЛЬНІ)
- ID: UA-2026-01-19-008287-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27954469
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Витратні матеріали для перитонеального діалізу, НК 024:2023 код 47580 - Набір для під’єднання пацієнта до системи перитонеального/ екстракорпорального діалізу (НК 031:2024 код F9099 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАЛІЗУ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35986 - Набір для переливання для постійного амбулаторного перитонеального діалізу (НК 031:2024 код F020299 - МАГІСТРАЛІ ПЕРИТОНЕАЛЬНОГО ДІАЛІЗУ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 35000 - Магістраль для перитонеального діалізу (НК 031:2024 код F02020202 - МАГІСТРАЛІ ТИМЧАСОВОГО ПЕРИТОНЕАЛЬНОГО ДІАЛІЗУ, З НАСОСОМ (АПД))
- ID: UA-2026-01-19-006174-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27952350
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перито...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перитонеального діалізу, Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати), Comb drug (Комбіновані препарати)
- ID: UA-2025-12-25-006100-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27762036
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплан...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)
- ID: UA-2025-12-02-017192-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27362884
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перито...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Розчини для перитонеального діалізу, Combdrug (Комбіновані препарати)
- ID: UA-2025-11-20-005609-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27197378
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -