-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ендотрахеальні армовані трубки, з манжетою – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для ане...×-
Ендотрахеальні армовані трубки, з манжетою – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Ендотрахеальні армовані трубки, з манжетою – ДК 021:2015 – 33171000-9 Анестезійні та реанімаційні інструменти, код НК 024:2023 - 46569 - Ендотрахеальна армована трубка одноразового застосування; од НК 031:2024 - R01030202 ЕНДОТРАХЕАЛЬНІ ТРУБКИ, З МАНЖЕТОЮ, АРМОВАНІІ)
- ID: UA-2026-09-01-006974-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253805
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 годин назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка ендотрахеальна (без манжети) – ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та...×-
Трубка ендотрахеальна (без манжети) – ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендотрахеальна (без манжети) 5,5 мм – ДК 021:2015 – 33171000-9 Анестезійні та реанімаційні інструменти (код НК 024:2023 – 46218 - Ендотрахеальна стандартна трубка багаторазового використання, код НК 031:2024 – R01030101 Ендотрахеальні трубки, без манжети, неармовані)
- ID: UA-2026-07-20-009748-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859806
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубки трахестомічні та ендобронхіальні – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анесте...×-
Трубки трахестомічні та ендобронхіальні – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Трубки трахестомічні – ДК 021:2015 – 33171100-0 - Анестезійні інструменти, код НК 024:2023 – 35404 - Трубка трахеостомічна стандартна одноразового застосування, код НК 031:2024 – R0105020101 ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ, З ФІКСОВАНИМ ФЛАНЦЕМ; Трубки ендобронхіальн – ДК 021:2015 – 33171100-0 - Анестезійні інструменти, код НК 024:2023 – 31328 - Трубка ендобронхіальна, код НК 031:2024 – R01040102 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ПРАВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ, код НК 024:2023 – R01040202 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ЛІВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ)
- ID: UA-2026-07-20-008688-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858745
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка ендотрахеальна (без манжети) – ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та...×-
Трубка ендотрахеальна (без манжети) – ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубка ендотрахеальна (без манжети) 5,5 мм – ДК 021:2015 – 33171000-9 Анестезійні та реанімаційні інструменти (код НК 024:2023 – 46218 - Ендотрахеальна стандартна трубка багаторазового використання, код НК 031:2024 – R01030101 Ендотрахеальні трубки, без манжети, неармовані)
- ID: UA-2026-07-10-004065-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782825
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімаці...×-
Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33171100-0 - Анестезійні інструменти, код НК 024:2023 - 15076 - Жорсткий інтубаційний багаторазовий ларингоскоп, код НК 031:2024 - Z12021003— ЛАРИНГОСКОПИ)
- ID: UA-2026-07-06-004489-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29736631
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для анестезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестез...×-
Обладнання для анестезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Пакет процедурний – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 - 37706 - Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання; код НК 031:2024 - R020199 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ І НАБОРИ – ІНШЕ; Адаптор для зволожувача – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 - 37423 - Адаптер зі штировим з'єднанням багаторазового використання; код НК 031:2024 - R020302 АДАПТЕРИ І КОНЕКТОРИ ДЛЯ ДИХАЛЬНИХ КОНТУРІВ)
- ID: UA-2026-07-02-009495-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29718747
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сенсор для моніторингу – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Сенсор для моніторингу – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсор для моніторингу глибини анестезії – ДК 021:2015 – 33172100-7 - Анестезійна апаратура, код НК 024:2023 – 11440 — Разовий аналітичний електрод, код НК 031:2024 – N01010299 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ ЕЕГ – ІНШЕ; сенсори для неінвазивного моніторингу регіональної сатурації кисню – ДК 021:2015 – 33172100-7 - Анестезійна апаратура, НК 024:2023 – 46620 — Сенсор церебрального оксиметра, код НК 031:2024 – Z1203020406 МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ І СУПУТНІ АКСЕСУАРИ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ЦЕРЕБРАЛЬНІ ОКСИМЕТРИ)
- ID: UA-2026-06-24-012230-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642165
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубки ендотрахеальні (без манжети) – ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та...×-
Трубки ендотрахеальні (без манжети) – ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Трубки ендотрахеальні (без манжети) – ДК 021:2015 – 33171000-9 Анестезійні та реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 – 46967 - Ендотрахейна стандартна трубка одноразового використання; код НК 031:2024 – R01030101 Ендотрахеальні трубки, без манжети, неармовані)
- ID: UA-2026-06-17-007277-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29565766
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для анестезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестез...×-
Обладнання для анестезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Фільтри інфузійні – ДК 021:2015 – 33172000-6 — Апаратура для анестезії та реанімації, код НК 024:2023 – 35072 — Фільтр для інфузійної системи внутрішньовенних вливань, код НК 031:2024 –A04010101 ФІЛЬТРИ ДЛЯ ЗАБОРУ І ВВЕДЕННЯ (0,2–1,2 МІКРОНИ))
- ID: UA-2026-06-05-007960-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452768
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Двопросвітні бронхіальні трубки – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та р...×-
Двопросвітні бронхіальні трубки – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Двопросвітна бронхіальна трубка правостороння – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти, код НК 024:2023 – 31328 - Трубка ендобронхіальна, код НК 031:2024 – R01040102 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ПРАВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ; Двопросвітна бронхіальна трубка лівостороння – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти, код НК 024:2023 – 31328 - Трубка ендобронхіальна, код НК 031:2024 – R01040202 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ЛІВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ)
- ID: UA-2026-06-01-006267-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29394649
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сенсор для моніторингу – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Сенсор для моніторингу – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Сенсори для неінвазивного моніторингу регіональної сатурації кисню – ДК 021:2015 – 33172100-7 - Анестезійна апаратура, НК 024:2023 – 46620 — Сенсор церебрального оксиметра, код НК 031:2024 – Z1203020406 МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ І СУПУТНІ АКСЕСУАРИ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ЦЕРЕБРАЛЬНІ ОКСИМЕТРИ)
- ID: UA-2026-05-27-006176-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29355016
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Двопросвітні бронхіальні трубки – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та р...×-
Двопросвітні бронхіальні трубки – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Двопросвітна бронхіальна трубка правостороння – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти, код НК 024:2023 – 31328 - Трубка ендобронхіальна, код НК 031:2024 – R01040102 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ПРАВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ; Двопросвітна бронхіальна трубка лівостороння – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти, код НК 024:2023 – 31328 - Трубка ендобронхіальна, код НК 031:2024 – R01040202 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ЛІВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ)
- ID: UA-2026-05-27-000746-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29349596
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для анастезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 – Обладнання для анесте...×-
Обладнання для анастезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації (Лінії забору – ДК 021:2015 – 33172000-6 — Апаратура для анестезії та реанімації, код НК 024:2023 – 61832 - Трубка дихальна для взяття проб газу/моніторингу багаторазового використання, код НК 031:2024 – Z1203010185СИСТЕМИ ДЛЯ АНЕСТЕЗІЇ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ; Датчики потоку – ДК 021:2015 – 33172000-6 — Апаратура для анестезії та реанімації, НК 024:2023 – 36849 — Давач газопотоку дихального контуру багаторазовий, код НК 031:2024 – Z12039085 РІЗНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ І МОНІТОРИНГУ ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ; Манжета для неінвазивного вимірювання артеріального тиску – ДК 021:2015 – 33172000-6 — Апаратура для анестезії та реанімації, НК 024:2023 – 34978 — Манжета для вимірювання артеріального тиску багаторазового застосування, код НК 031:2024 – Z12039080 РІЗНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ І МОНІТОРИНГУ ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ; З'єднувальний кабель для вимірювання артеріального тиску – ДК 021:2015 – 33172000-6 — Апаратура для анестезії та реанімації, код НК 024:2023 – 62966 — Трубка для надування манжети повітроводу, код НК 031:2024 – Z12039080 РІЗНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ І МОНІТОРИНГУ ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ)
- ID: UA-2026-05-26-009929-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29343300
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації (код ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анесте...×-
Обладнання для анестезії та реанімації (код ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації)
- ID: UA-2026-05-25-014211-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29332888
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камери зволожувача – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Ка...×-
Камери зволожувача – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Камери зволожувача – ДК 021:2015 – 33172000-6 — Апаратура для анестезії та реанімації, код НК 024:2023 – 60699 Камера зволоження повітря для лінії вдиху одноразового використання, код НК 031:2024 –R060201 - СИСТЕМИ ЗВОЛОЖЕННЯ З АКТИВНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ)
- ID: UA-2026-05-25-013292-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29331982
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -