• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33171100-0 - Анестезійні інструменти, код НК 024:2023 - 15076 - Жорсткий інтубаційний багаторазовий ларингоскоп, код НК 031:2024 - Z12021003— ЛАРИНГОСКОПИ)

Завершена

19 360.00 UAH без ПДВ
Номер: 7d486c4782ad4ee6af6df7caf9bcf5ba
Внутрішній номер закупівлі: 29736631
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-004489-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 12:46 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 12:46 - 14.07.2026 00:00
Аукціон: з 14.07.2026 13:28
Період кваліфікації: 14.07.2026 00:00 - 20.07.2026 11:47
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 360.00 Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Ларингоскопічний клинок – ДК 021:2015 – 33171100-0 - Анестезійні інструменти, код НК 024:2023 - 15076 - Жорсткий інтубаційний багаторазовий ларингоскоп, код НК 031:2024 - Z12021003— ЛАРИНГОСКОПИ)