-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для анестезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Пакет процедурний – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 - 37706 - Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання; код НК 031:2024 - R020199 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ І НАБОРИ – ІНШЕ; Адаптор для зволожувача – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 - 37423 - Адаптер зі штировим з'єднанням багаторазового використання; код НК 031:2024 - R020302 АДАПТЕРИ І КОНЕКТОРИ ДЛЯ ДИХАЛЬНИХ КОНТУРІВ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-009495-a
Завершена
259 560.00
UAH без ПДВ
Номер:
35fba218885245409d80dd57d72837e8
Внутрішній номер закупівлі:
29718747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-009495-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 16:39 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 16:39 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:17
Період кваліфікації:
10.07.2026 00:00 - 16.07.2026 15:38
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 560.00 Обладнання для анестезії та реанімації – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Пакет процедурний – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 - 37706 - Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання; код НК 031:2024 - R020199 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ І НАБОРИ – ІНШЕ; Адаптор для зволожувача – ДК 021:2015 – 33171200-1 - Реанімаційні інструменти; код НК 024:2023 - 37423 - Адаптер зі штировим з'єднанням багаторазового використання; код НК 031:2024 - R020302 АДАПТЕРИ І КОНЕКТОРИ ДЛЯ ДИХАЛЬНИХ КОНТУРІВ)