-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операц...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Компонент (електрод) до кобляційного пристрою з вбудованою системою подачі рідини і аспірації для проведення аденотомії та тонзилектомії до Кобляційного пристрію Coblator II (НК 024:2023 44776 - Електрохірургічна система ; НК 031:2024 - K02010103 Електрохірургічні електроди одноразові))
- ID: UA-2026-05-01-006617-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091131
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для опе...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (1.Ложка очна для видалення халезіону кюретажна (НК 024:2023 32772 - Кюретка офтальмологічна ; НК 031:2024 - L1707 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ЛОЖКИ, БАГАТОРАЗОВІ).2. Кусачки медичні подвійної дії(НК 024:2023 44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій;НК 031:2024 L091302- КУСАЧКИ КІСТКОВІ, БАГАТОРАЗОВІ);3. Кусачки кісткові Лемперта(НК 024:2023 35287 – Викусувач кістковий багаторазовий;НК 031:2024 -L091302- КУСАЧКИ КІСТКОВІ, БАГАТОРАЗОВІ);4. Плоскогубці-витягувач медичні (НК 024:2023-44805 - Кусачки для ортопедичних металоконструкцій;НК 031:2024 -L0980- ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ХІРУРГІЧНОЇ ОРТОПЕДІЇ І ТРАВМАТОЛОГІЇ);5. Щипці для видалення іклів і премолярів (НК 024:2023-35552 - Щипці для видалення зубів;НК 031:2024 -L150301- СТОМАТОЛОГІЧНІ ЩИПЦІ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ,);6. Ножиці офтальмологічні вертикально-зігнуті(НК 024:2023-13489 – Офтальмологічні ножиці для знімання швів;НК 031:2024 L01040599- ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ НОЖИЦІ, БАГАТОРАЗОВІ);7. Біполярний пінцет 14см з кабелем до апарату ERBE ICC 350(НК 024:2023- 47848 - Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання;НК 031:2024 -L18-ЕЛЕКТРОХІРУ РГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ); 8. Ручка монополярна до апарату ERBE ICC 350 з кабелем(НК 024:2023- 33596 - Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий;НК 031:2024 -L18-ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ );9. Пінцет електрохірургічний з кабелем до апарата високочастотного ЕХВЧ-300 “Надія-4”( НК 024:2023- 61870 Наконечник/електрод електрохірургічний для відкритих операцій монополярний багаторазового використання;НК 031:2024 - L18-ЕЛЕКТРОХІРУ РГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ);10. Пінцет для халазіона овальний 100мм(НК 024:2023- 62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання;НК 031:2024 - L1702 - ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ);11. Распатор хірургічний №2(НК 024:2023-13287 - Кістковий распатор;НК 031:2024 -L0914 - РОЗПАРАТОРИ ДЛЯ ВІДОКРЕМЛЕННЯ ОКІСТЯ І ПЕРІОСТЕОТОМИ )).
- ID: UA-2026-05-01-001876-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29086410
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операці...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Педіатричний бронхоскоп в комплекті (код НК 024:2023 15074 Жорсткий бронхоскоп;НК 031:2024 - Z12020801 БРОНХОСКОПИ)
- ID: UA-2026-04-24-007417-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29022490
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операці...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний (код НК 024:2023 12282 Операційний світильник; НК 031:2024 - Z120107СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ).
- ID: UA-2026-04-16-001086-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28929999
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (1. Лоток інструментальний, прямокутний, нержавіюча сталь, без кришки, 200 мм х 150 мм х 25 мм (НК 024:2023: – 42893 - Лоток загального призначення багаторазовий; НК 031:2024 - S010401 - КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ лотки); 2. Лоток ниркоподібний, нержавіюча сталь, 250 мм х 160мм х 35 мм. (НК024:2023-42893 - Лоток загального призначення багаторазовий ;НК 031:2024 - S010401 - КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ лотки ); 3.Ножиці офтальмологічні, вертикально-зігнуті, гострокінцеві, 113 мм.; (НК024:2023- 13489 - Офтальмологічні ножиці для знімання швів ;НК 031:2024 - L01040599- ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ НОЖИЦІ, БАГАТОРАЗОВІ).4. Ножиці офтальмологічні, прямі, гострокінцеві, 110мм (НК024:2023- 13489 - Офтальмологічні ножиці для знімання швів; НК 031:2024 - L01040599-ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ НОЖИЦІ, БАГАТОРАЗОВІ); 5. Пінцет анатомічний, 150 мм х 2,5 мм (НК 024:2023 – 62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання; НК 031:2024 - L031302-МЕДИЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ);6. Пінцет хірургічний, 1/2 зуба, 150 мм х 2,5 мм. (НК 024:2023: – 15800 - Препарувальний пінцет; НК 031:2024 - L031302-МЕДИЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ);7. Пінцет вушний Lucae, 14 см, багнетоподібний;(НК 024:2023: – 62466 - Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі пінцета багаторазового використання ;НК 031:2024 - L031302-МЕДИЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ);8. Ручка скальпелю 16см (НК 024:2023 – 12235 - Руків’я скальпеля багаторазового використання; НК 031:2024 - L010103- РУКІВ’Я ДЛЯ СКАЛЬПЕЛІВ, БАГАТОРАЗОВІ). 9. Голкотримач судинний, з твс вставками (мікро насічка), з жовтими ручками, Рідера, 180 мм(НК 024:2023: – 37839 - Голкотримач судинний; НК 031:2024 - L0205- ГОЛКОТРИМАЧІ, БАГАТОРАЗОВІ); 10. Голкотримач Рідера судинний, з твердосплавними браншами, 150 мм.( НК 024:2023 – 37839 - Голкотримач судинний; НК 031:2024 - L0205 - ГОЛКОТРИМАЧІ. БАГАТОРАЗОВІ); 11. Затискач кровозупинний Крістофа, Мікро-Москіт, вертикально-зігнутий, 150 мм(НК 024:2023 –62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання; 031:2024-Г07080105-СПЕЦІАЛЬНІ КРОВОЗУПИННІ ЗАТИСКАЧІ, БАГАТОРАЗОВІ); 12. Кип'ятильник-стерилізатор з перфорованим піддоном, прямокутний, нержавіюча сталь, з ручками, 220 мм(НК 024:2023 – 31793 — Стерилізатор-кипятильник; НК 031:2024 - S010401 - КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ лотки)
- ID: UA-2026-04-15-006272-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28921287
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блок...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))
- ID: UA-2026-04-14-007922-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28910567
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операці...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Педіатричний бронхоскоп в комплекті (код НК 024:2023 15074 Жорсткий бронхоскоп;НК 031:2024 - Z12020801 БРОНХОСКОПИ)
- ID: UA-2026-04-01-001764-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28785234
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блок...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))
- ID: UA-2026-03-24-005094-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28704954
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Лезо для скальпелю №11, №100 "Medicare"(НК 024:2023 -37445 - Лезо скальпеля одноразового використання; НК 031:2024- K01020111 ОДНОРАЗОВІ ЛЕЗА ДЛЯ МІНІМАЛЬНО ІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ); Лезо для скальпелю №15, №100 "Medicare" (НК 024:2023 -37445 - Лезо скальпеля одноразового використання ; НК 031:2024- K01020111 ОДНОРАЗОВІ ЛЕЗА ДЛЯ МІНІМАЛЬНО ІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ); Лезо для скальпелю №22, №100 "Medicare"(НК 024:2023 -37445 - Лезо скальпеля одноразового використання ; НК 031:2024- K01020111..
- ID: UA-2026-03-23-012198-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28696534
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операці...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків» Кобляційний пристрій та компоненти для проведення оперативних втручань в лор хірургії (код НК 024:2023 44776 - Електрохірургічна система;НК 031:2024 - L1899 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ).
- ID: UA-2026-03-13-006443-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28598869
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Стіл операційний механічний НК 024:2023 35379 - Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)»; НК 031:2024 Z12011202 ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ ))
- ID: UA-2025-10-06-011841-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26655811
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» (Пінцет електрохірургічний біполярний (НК 024:2023- 47848-Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання; НК 031:2024 Z12010885 Інструменти для Ультразвукової хірургії – витратні матеріали; Ручка монополярна з кабелем до електрокоагулятора(НК 024:2023: 33596 — Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий; НК 031:2024 Z12010885 Інструменти для Ультразвукової хірургії – витратні матеріали))
- ID: UA-2025-09-23-002802-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26518468
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» (Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 "Надія-4"(Модель-300)НК 024:2023- 44776 — Електрохірургічна система; НК 031:2024 K0 1020116 Електрохірургічні пристрої))
- ID: UA-2025-09-11-005880-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26401844
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» (Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 "Надія-4"(Модель-300)НК 024:2023- 44776 — Електрохірургічна система))
- ID: UA-2025-09-02-007430-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26303700
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Стіл операційний 5-секційний НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» 35379 - Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)»
- ID: UA-2025-08-14-005390-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26139810
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -