-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повітряна система обігріву пацієнта- ID: UA-2026-08-26-005052-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30196666
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хірургічний інструменти для лапароскопії- ID: UA-2026-08-18-001893-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111753
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зонд, для дослідження аттика- ID: UA-2026-08-12-006752-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30063831
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хірургічні інструменти- ID: UA-2026-08-07-009902-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028087
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відеогастроскоп- ID: UA-2026-07-31-007778-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965756
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля- ID: UA-2026-05-14-010303-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29226872
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Біопсійні щипці- ID: UA-2026-04-28-007917-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29052538
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний...×-
Код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник": 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» НК 024:2023: 36117 - Гнучкий відеоколоноскоп багаторазового використання НК 031:2024: Z12020606 – відеоколоноскопи
- ID: UA-2026-02-23-008384-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28393630
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зонд хірургічний- ID: UA-2026-02-19-004455-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28358683
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33169000-2 Хірургічні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар за кодом 33160000-9- ID: UA-2026-02-12-009334-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28284642
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Артроскопічні інструменти- ID: UA-2025-11-19-001348-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27175035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти- ID: UA-2025-09-29-009568-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26587769
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір для артроскопії- ID: UA-2025-06-02-012212-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25481769
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33160000-9-Устаткування для операційних блоків (Стійка лапараскопічна) (НК 024:2019-32617...×-
33160000-9-Устаткування для операційних блоків (Стійка лапараскопічна) (НК 024:2019-32617 Система лапароскопічна, багаторазового використання)
- ID: UA-2025-04-15-007394-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25022272
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33160000-9-Устаткування для операційних блоків (Стійка лапараскопічна) (НК 024:2019-32617...×-
33160000-9-Устаткування для операційних блоків (Стійка лапараскопічна) (НК 024:2019-32617 Система лапароскопічна, багаторазового використання)
- ID: UA-2025-04-15-001924-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25016875
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги відміненоТорги відмінено -