-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повітряна система обігріву пацієнта
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-005052-a
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
118 691.59
UAH без ПДВ
Номер:
9195aeb89e954bb88126e79c910d137d
Внутрішній номер закупівлі:
30196666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-005052-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
118 691.59 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 11:59 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 11:59 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 11:11
Період кваліфікації:
з 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 691.59 Повітряна система обігріву пацієнта