-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеогастроскоп
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007778-a
Завершена
1 617 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f9a4c8989fe24a678a84b0487b110a9f
Внутрішній номер закупівлі:
29965756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007778-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Черпіта +380630219610 novogradtmotender1@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 617 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:43 - 06.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:43 - 09.08.2026 01:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:44
Період кваліфікації:
09.08.2026 01:00 - 10.08.2026 13:14
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 617 000.00 Відеогастроскоп