-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна: Об'єм 9 мл., розмір: 16х100 мм, наповнювач: літій гепарин, колір к...×-
Пробірка вакуумна: Об'єм 9 мл., розмір: 16х100 мм, наповнювач: літій гепарин, колір кришки: Зелений, стерильна
- ID: UA-2026-08-31-001695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235007
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти)- ID: UA-2026-08-13-002240-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30072185
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні матеріали для зубопротезної лабораторії- ID: UA-2026-08-05-003750-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996956
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 21G, довжина від 1500 до 1600
- ID: UA-2026-07-23-003642-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29889662
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір...×-
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M
- ID: UA-2026-07-22-001156-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29875090
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вата медична нестерильна 100 г.- ID: UA-2026-07-20-006525-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29856581
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, пластикова (полімерна) з’єднувальна го...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, пластикова (полімерна) з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
- ID: UA-2026-07-20-006080-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29856137
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вата медична нестерильна 100 г.- ID: UA-2026-07-20-005645-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29855704
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (к...×-
Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна, Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна
- ID: UA-2026-07-17-006385-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29844426
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джгут венозний з пластиковою застібкою- ID: UA-2026-07-17-006025-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29844083
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 29G, Голки для забору крові: стерильні...×-
Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 29G, Голки для забору крові: стерильні, одноразові, діаметр: 0.8 (21G), довжина: 25 мм, з колірним кодуванням, візуальною камерою, клапаном безпеки, кількість проб крові: одна, групове пакування, Голка діаметр: 0.7 (22G), довжина: 25 мм., стерильна, безпечна голка, з візуальною камерою таклапаном безпеки, кількість проб крові: одна
- ID: UA-2026-07-17-005713-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29843753
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джгут венозний з пластиковою застібкою- ID: UA-2026-07-17-004363-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842413
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали для зубопротезної лабораторії)- ID: UA-2026-07-14-003407-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29806342
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2026-05-26-001946-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29335382
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗГУРІВСЬКА ЛІКАРНЯ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування- ID: UA-2026-05-26-001177-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29334634
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗГУРІВСЬКА ЛІКАРНЯ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -