-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей- ID: UA-2026-08-31-000154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233396
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери для крові- ID: UA-2026-08-17-002576-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30099460
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контейнери для крові- ID: UA-2026-06-09-000141-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29472683
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки вакуумні- ID: UA-2026-05-22-006224-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310994
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бинти фіксуючі; Серветки марлеві медичні- ID: UA-2026-05-19-003485-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29264161
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові- ID: UA-2026-04-08-005582-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28861068
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки марлеві медичні; Пластир; Бинти фіксуючі- ID: UA-2026-03-25-001697-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28716975
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки марлеві медичні; Пластир; Бинти фіксуючі- ID: UA-2026-03-16-008429-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28615263
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Голки для забору крові; Ланцети (скарифікатори)- ID: UA-2026-03-16-008118-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28614945
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Одноразовий тримач для пробірки- ID: UA-2026-03-16-007983-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28614812
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки для забору капілярної крові з капіляром- ID: UA-2026-02-19-001544-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28355782
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контейнер для крові з розчином антикоагулянту ЦФД (CPD) та консерванту САГ-М (SAG-M) однор...×-
Контейнер для крові з розчином антикоагулянту ЦФД (CPD) та консерванту САГ-М (SAG-M) одноразового використання, 450мл, зчетверений, з аксесуарами
- ID: UA-2025-12-10-008252-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27486387
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ланцети (скарифікатори); Пластир- ID: UA-2025-11-26-003483-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27272761
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові; Рукавички медичні оглядові; Рукавички медичні оглядові- ID: UA-2025-11-26-003046-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27272336
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спонжі, затискачі- ID: UA-2025-10-27-000151-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26890691
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -