• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Контейнери для крові

Завершена

57 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 74a30a914fcb4408b4a3bcc3ec1a1920
Внутрішній номер закупівлі: 29472683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-000141-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Марія Радчук +380969720575 radcukmaria253@gmail.com http://rospk.communal.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 08:09 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 08:09 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: з 17.06.2026 11:03
Період кваліфікації: 17.06.2026 00:00 - 17.06.2026 14:16
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 000.00 Контейнери для крові