-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тес...×-
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro)))
- ID: UA-2026-08-31-004307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237595
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанн...×-
ДК 021:2015: 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (з режимом викликаних потенціалів))
- ID: UA-2026-03-05-001879-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28506309
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки для аналізу сечі LabStrip U11Plus ДК 021:2015-33120000-7 Системи реєстрації ме...×-
Тест смужки для аналізу сечі LabStrip U11Plus ДК 021:2015-33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2025-12-03-005436-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27371929
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електродна система M-T-S-2125-15 MultiCap-Flat 42-48см,Електродна система M-T-M-2125-15 Mu...×-
Електродна система M-T-S-2125-15 MultiCap-Flat 42-48см,Електродна система M-T-M-2125-15 MultiCap-Flat 48-54см ( ДК 021:2015 – 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання», НК 024: 2023: 45208 Електрод до системи інтерференційної електростимуляції )
- ID: UA-2025-04-09-003116-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24960345
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»,...×-
ДК 021:2015 – 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання», класифікатор медичних виробів НК 024:2023: 52904 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), реагент, НК 024:2023: 46787 Прямий офтальмоскоп,що живиться від мережі, НК 024:2023: 12849 Прямий отоскоп
- ID: UA-2024-12-23-001260-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23812183
Державний заклад "Український медичний Центр реабілітації матері та дитини Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір таблиць для перевірки зору №1; Таблиця Сивцева (дитяча); Лінійки скіаскопічні ЛСК -...×-
Набір таблиць для перевірки зору №1; Таблиця Сивцева (дитяча); Лінійки скіаскопічні ЛСК - 1
- ID: UA-2022-10-14-000149-a
- Дата створення : 14.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15576975
ДЗ "УМЦР Матері та дитини МОЗ України" ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр ВК2001-3001 мех станд.манж; Гігрометр ВИТ-2 (+15+40)- ID: UA-2022-05-30-000649-a
- Дата створення : 30.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14668229
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офтальмоскоп PICCOLIGHT E56, Отоскоп PICCOLIGHT F.O.LED- ID: UA-2021-12-03-002536-a
- Дата створення : 03.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12855899
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Пульсоксиметр мод CMS50C CONTEC MEDICAL SISTEMS CO LTD- ID: UA-2020-12-02-003696-b
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7489163
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Діагностичні системи Alle...×-
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Діагностичні системи Allergy Screen 2, Діагностичні системи Allergy Screen 3, Діагностичні системи Allergy Screen 4)
- ID: UA-2020-02-03-000473-c
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4419467
ДЗ "УМЦР матері та дитини МОЗ України" ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -