-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
тест на токсини А/В Clostridium; експрес тест на 6 наркотиків- ID: UA-2026-09-04-002691-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291468
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
дерматоскоп- ID: UA-2026-06-30-009048-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692210
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки для визначення глюкози в крові- ID: UA-2026-06-15-008540-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29538769
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
тест смужки для визначення глюкози у крові- ID: UA-2026-06-12-001074-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29517160
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластина фосфорна для сканера , розмір №2, чохол для фосфорних пластин, розмір №2- ID: UA-2026-03-11-004103-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28566055
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 132/20 °С/хв., контроль парової стерилізації 5 к...×-
Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 132/20 °С/хв., контроль парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки), розмір полоски 35.0 x 10.0 x 1.0 мм.; Тести швидкі для контролю якості (Фізичний контроль стерилізації), 180/60 °С/хв.
- ID: UA-2026-02-27-007652-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28452938
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ, рулон 110мм х 25м; Стрічка для ЕКГ, рулон 210мм х 25м- ID: UA-2026-02-26-004301-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28435900
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий тест на Виявлення антитіл до вірусу гепатиту А- ID: UA-2026-02-24-009308-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28410534
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ, рулон 110мм х 25м; Стрічка для ЕКГ, рулон 210мм х 25м- ID: UA-2026-02-23-010174-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28395398
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ, рулон 110мм х 25м; Стрічка для ЕКГ, рулон 210мм х 25м- ID: UA-2026-02-16-001346-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28309191
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ, рулон 110мм х 25м; Стрічка для ЕКГ, рулон 210мм х 25м- ID: UA-2026-02-11-003596-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28262199
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту С в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від...×-
Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту С в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %; Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту В в Сироватка, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %
- ID: UA-2026-01-20-003600-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27967292
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
тест-система для визначення СРБ, тест-система для визначення прокальцитоніну, тест-систем...×-
тест-система для визначення СРБ, тест-система для визначення прокальцитоніну, тест-система для визначення тропоніну І
- ID: UA-2025-12-16-010702-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27587410
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
тест-система для визначення СРБ, тест-система для визначення прокальцитоніну, тест-систем...×-
тест-система для визначення СРБ, тест-система для визначення прокальцитоніну, тест-система для визначення тропоніну І
- ID: UA-2025-12-10-017683-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27495726
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
швидкий тест для виявлення сифілісу, швидкий тест для виявлення тропоніну I, тест для вияв...×-
швидкий тест для виявлення сифілісу, швидкий тест для виявлення тропоніну I, тест для виявлення прихованої крові в калі
- ID: UA-2025-12-10-013748-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27491870
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998383ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -