-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Прид...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради)
- ID: UA-2019-02-25-001977-b
- Дата створення : 25.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3188200
КНП "ДАШІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41253686ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини- ID: UA-2019-02-25-001031-c
- Дата створення : 25.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3050497
КНП "ДАШІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41253686ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Прид...×-
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області"
- ID: UA-2018-12-05-000868-b
- Дата створення : 05.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2833616
КНП "ДАШІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41253686ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги відміненоТорги відмінено -