-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Тендер Prozorro UA-2019-02-25-001031-c
Торги відмінено
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер:
8936f39a68114d26b876f0d14df98714
Внутрішній номер закупівлі:
3050497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-25-001031-c
Замовник:
КНП "ДАШІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41253686
-
Адреса:
22740, Україна, Вінницька область, СМТ ДАШІВ, ПИРОГОВА 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАРАНЕЦЬ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380989705609 Ivgx2011@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 500.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2019 14:55 - 03.03.2019 14:59
Період прийому пропозицій:
25.02.2019 14:55 - 13.03.2019 14:59
Аукціон:
з 14.03.2019 13:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
22740, Україна, Вінницька область, Іллінецький район, смт Дашів, вулиця Пирогова,2
На карті