-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Точка бездротового доступу- ID: UA-2026-08-31-013118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246292
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій для забезпечення безпеки електронної пошти та системи поштових повідомлень від на...×-
Пристрій для забезпечення безпеки електронної пошти та системи поштових повідомлень від наявних загроз
- ID: UA-2026-06-19-007709-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29595023
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжмережеві екрани (код ДК 021:2015 32420000-3 - Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-06-19-003600-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29590992
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маршрутизатор- ID: UA-2025-12-17-003640-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27606765
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатор- ID: UA-2025-11-06-014282-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27030803
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережева система зберігання даних Synology RS2421+- ID: UA-2021-11-25-001974-b
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12688772
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37551044ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатори мережеві (серверних приміщень) ДК 021:2015 32420000-3- ID: UA-2018-11-26-000197-b
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2624092
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2018-08-03-001440-b
- Дата створення : 03.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2240905
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -