-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрій для забезпечення безпеки електронної пошти та системи поштових повідомлень від наявних загроз
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-007709-a
Завершена
499 997.33
UAH з ПДВ
Номер:
b8bdcf3b42b04395b71e37fc5c20f9c4
Внутрішній номер закупівлі:
29595023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-007709-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37551044
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ДУМСЬКА ПЛОЩА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сиваш Андрій Сергійович 380487221026 press2@omr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
499 997.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 13:44 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 13:44 - 27.06.2026 11:30
Аукціон:
з 29.06.2026 15:30
Період кваліфікації:
27.06.2026 11:30 - 03.07.2026 17:39
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 997.33 Пристрій для забезпечення безпеки електронної пошти та системи поштових повідомлень від наявних загроз (код ДК 021:2015 32420000-3 - Мережеве обладнання)