-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні тварини (щури лінії Вістар та лабораторні миші нелінійні) (Код ДК 021:2015 “Єд...×-
Лабораторні тварини (щури лінії Вістар та лабораторні миші нелінійні) (Код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 99999999-9 Не відображене в інших розділах)
- ID: UA-2026-09-02-013358-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272087
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації: проведення оцінки на місці (далі...×-
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації: проведення оцінки на місці (далі – роботи) Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій"
- ID: UA-2026-09-02-009853-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268634
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 00698207ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінк...×-
Роботи з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду
- ID: UA-2026-09-02-001686-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260575
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі –...×-
Роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду (далі - роботи) ЛАБОРАТОРІЇ МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ ЦЕНТРУ ГЕНЕТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА КЛІТИННОЇ ІМУНОТЕРАПІЇ ДНП «НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ УКРАЇНИ» на відповідність вимогам ISO 15189:2022 «Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності». ДК 021:2015 – 99999999-9 - Не відображене в інших розділах
- ID: UA-2026-09-02-000112-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259032
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з акредитації: аналіз звіту самооцінки (далі - роботи) органу з оцінки відповіднос...×-
Роботи з акредитації: аналіз звіту самооцінки (далі - роботи) органу з оцінки відповідності ЛАБОРАТОРІЇ МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ ЦЕНТРУ ГЕНЕТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА КЛІТИННОЇ ІМУНОТЕРАПІЇ ДНП «НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ УКРАЇНИ» (далі – ООВ) на відповідність вимогам ISO 15189:2022 «Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності». ДК 021:2015 – 99999999-9 - Не відображене в інших розділах
- ID: UA-2026-09-02-000102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259024
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з внесення змін, що стосуються акредитації (далі - роботи) органу з оцінки відповід...×-
Роботи з внесення змін, що стосуються акредитації (далі - роботи) органу з оцінки відповідності Лабораторії медичної генетики Центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії ДНП «НДСЛ «Охматдит» МОЗ України» (далі – ООВ) на відповідність вимогам ISO 15189:2022 "Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності". ДК 021:2015 – 99999999-9 - Не відображене в інших розділах
- ID: UA-2026-09-02-000083-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259006
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
послуги енергосервісу адмінбудівлі Energy service for administrative buildings- ID: UA-2026-09-01-010076-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256874
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 53 дні (до 25.10.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement...×-
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement of energy services for the main pumping station of the Bilhorod-Dnistrovskyi Inter-district Water Management Department
- ID: UA-2026-09-01-009643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256496
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 53 дні (до 25.10.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з акредитації прийняття рішення щодо розширення сфери акредитації органу з оцінки...×-
Роботи з акредитації прийняття рішення щодо розширення сфери акредитації органу з оцінки відповідності Державного підприємства «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут.
- ID: UA-2026-09-01-008727-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255540
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНИЙ АВТОТРАНСПОРТНИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 01527695ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Не відображене в інших розділах- ID: UA-2026-09-01-008308-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255124
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту щита денної видимості ССНЗ Другого коліна Підхідного каналу по...×-
Послуги з поточного ремонту щита денної видимості ССНЗ Другого коліна Підхідного каналу порту Одеса зворотній Задній, №396
- ID: UA-2026-09-01-005255-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252077
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
грунт емаль,кісточка, саморізи- ID: UA-2026-09-01-003327-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250194
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬОДОВА АРЕНА імені Степана Бандери"" ЄДРПОУ: 39049813ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 99999999-9 «Не відображене в інших розділах» Роботи з прийняття рішення за ре...×-
ДК 021:2015 99999999-9 «Не відображене в інших розділах» Роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду (далі - роботи) ВИПРОБУВАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ДЕСНЯНСЬКОГО МІЖРАЙОННОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій"
- ID: UA-2026-09-01-001185-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248093
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1...×-
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1 (одному) об’єкту геологорозвідувальних робіт (Збір матеріалів та оцінка результатів діяльності користувачів надр, необхідних для здійснення контролю за виконанням умов спеціального дозволу на користування надрами або угоди про умови користування надрами)
- ID: UA-2026-08-31-012283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245564
Державна служба геології та надр України ЄДРПОУ: 37536031ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1...×-
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1 (одному) об’єкту геологорозвідувальних робіт (Збір матеріалів та оцінка результатів діяльності користувачів надр, необхідних для здійснення контролю за виконанням умов спеціального дозволу на користування надрами або угоди про умови користування надрами)
- ID: UA-2026-08-31-012204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245483
Державна служба геології та надр України ЄДРПОУ: 37536031ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -