• Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
  • Однолотова
  • КЕП

послуги енергосервісу адмінбудівлі Energy service for administrative buildings

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 53 дні (до 25.10.26 18:00)
  • Прекваліфікація
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 53 дні (до 25.10.26 18:00)

0.00 UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
53
дн
22
год
27
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fecac272e7114b16a018a4792a45e600
Внутрішній номер закупівлі: 30256874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010076-a   
Замовник: Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства
Контактна особа: Тетяна Танова +380976139450 bulochkatanja@gmail.com http://tiraag.jimdo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Облікова ставка НБУ: 15.5%
Джерело фінансування: Фінансування виключно за рахунок Учасника
Період уточнення: 01.09.2026 16:31 - 15.10.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 16:31 - 25.10.2026 18:00
Період оскарження: 01.09.2026 16:31 - 21.10.2026 00:00
Період прекваліфікації: 25.10.2026 18:00 - 21.11.2026 00:00
Аукціон: з 23.11.2026 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 послуги енергосервісу адмінбудівлі Energy service for administrative buildings