• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні тварини (щури лінії Вістар та лабораторні миші нелінійні) (Код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 99999999-9 Не відображене в інших розділах)

Звертаємо Вашу увагу, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатках 1 та 2 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

285 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
17
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b7683b63cb3240ebb1b0a7e36cfdd756
Внутрішній номер закупівлі: 30272087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013358-a   
Замовник: Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок
Контактна особа: Темненко Софія Миколаївна 380662077104 dndki.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 285 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:48 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:48 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:48 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴285 000.00 Лабораторні тварини (щури лінії Вістар та лабораторні миші нелінійні) (Код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 99999999-9 Не відображене в інших розділах)