-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95; Дизельне паливо; Газ скраплений- ID: UA-2026-09-01-006813-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253667
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин; Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-22-010453-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29884373
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин; Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-17-007198-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845262
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин А-95- ID: UA-2026-07-14-004443-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29807383
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-05-04-009067-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106600
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти ( 09134200-9 Дизельне паливо)- ID: UA-2026-04-22-003448-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28986902
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-17-012663-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28955996
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-17-007401-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28950748
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-10-22-005693-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26845765
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-10-22-005200-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26845283
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-10-22-004630-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26844708
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин; Дизельне паливо; Газ скраплений (Талони номіналом 10л, 20л, термін дії талонів нео...×-
Бензин; Дизельне паливо; Газ скраплений (Талони номіналом 10л, 20л, термін дії талонів необмежений).
- ID: UA-2024-08-12-005117-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22287735
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон; Бензин А-95 (Євро 5), тал...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон
- ID: UA-2024-08-07-006155-a
- Дата створення : 07.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22253352
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо для заправки генераторів)- ID: UA-2024-03-14-009899-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21021910
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне пальне)- ID: UA-2023-11-20-000702-a
- Дата створення : 20.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19689443
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -