-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-29-000619-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29935845
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2025-06-26-002651-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25720085
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти Дизельне паливо- ID: UA-2025-01-13-006185-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23997422
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2024-07-23-004942-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22131344
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2024-07-05-006495-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22007149
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 2
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2024-01-03-000277-a
- Дата створення : 03.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20303249
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2022-09-06-004287-a
- Дата створення : 06.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15261128
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2021-04-14-005745-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9509357
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2021-04-14-001214-a
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9508662
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2021-03-03-008328-c
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8895676
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2021-03-03-004542-a
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8894507
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2021-02-04-001704-c
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8437113
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2021-02-04-002477-a
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8435007
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2020-10-01-007158-a
- Дата створення : 01.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6536059
Комунальне підприємство "Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2020-10-01-003694-c
- Дата створення : 01.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6535290
Комунальне підприємство "Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38314078ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -