-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор (субвенція)- ID: UA-2026-06-16-013860-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557691
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Веб-камера- ID: UA-2025-06-16-009181-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25614495
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотокамера- ID: UA-2024-09-27-004065-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22726326
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний нагрудний відеореєстратор- ID: UA-2023-05-12-011867-a
- Дата створення : 12.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17762714
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний нагрудний відеореєстратор- ID: UA-2023-04-04-012085-a
- Дата створення : 04.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17413090
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Персональний нагрудний відеореєстратор, та станція заряджання та копіювання даних- ID: UA-2022-10-28-008610-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15709799
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відеореєстратор DDPAI MIX5 GPS- ID: UA-2021-11-30-011766-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12786856
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (сист...×-
ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (система відеонагляду в комплекті)
- ID: UA-2021-10-04-004834-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11816008
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для відеозапису та відео відтворення- ID: UA-2021-02-19-003628-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8703965
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (лот...×-
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (лот 1: веб-камери, лот 2: відеореєстратори нагрудні, лот 3: відеореєстратори автомобільні)
- ID: UA-2020-11-27-008170-b
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7432836
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (веб-...×-
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (веб-камери, відеореєстратори)
- ID: UA-2020-11-16-014085-c
- Дата створення : 16.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7223917
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (нагр...×-
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (нагрудний відеореєстратор Cammpro i826 (ДК 021:2015 – 32333000-6))
- ID: UA-2020-10-20-007439-a
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6799876
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телефони Panasonic- ID: UA-2016-12-23-001905-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 439654
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цифрові фотокамери для проведення оперативно-слідчих дій- ID: UA-2016-12-23-000748-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 436850
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відеокамери Panasonic- ID: UA-2016-12-22-001648-b
- Дата створення : 22.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 431829
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняЗавершена -