-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональний нагрудний відеореєстратор
Тендер Prozorro UA-2023-05-12-011867-a
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
3a97b3c993bd47aaac992f52d5a63f71
Внутрішній номер закупівлі:
17762714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-12-011867-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Г.Кондратьєва, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталій Радченко +380542667313 ufzbo_net@ukr.net http://su.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2023 16:28 - 17.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2023 16:28 - 20.05.2023 08:00
Аукціон:
20.05.2023 08:01 - 20.05.2023 08:01
Період кваліфікації:
20.05.2023 08:01 - 24.05.2023 12:59
Період завантаження договору:
30.05.2023 00:00 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Персональний нагрудний відеореєстратор