-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вузол відеоспостереження Т4. В'їзд з с. Дроздинь- ID: UA-2026-05-18-004319-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29250477
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект відеоспостереження- ID: UA-2024-10-05-000050-a
- Дата створення : 05.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22799554
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32323500-8 Системи відеоспостереженняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізори Ergo 32WFS9200 -3 шт.- ID: UA-2024-08-16-006513-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22336250
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32324000-0 ТелевізориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект інтерактивний "Підлога інтерактивна"- ID: UA-2022-11-21-003143-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15931669
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор LG 65UN7000 3 з кріпленням- ID: UA-2021-10-12-000654-b
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11940598
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32324000-0 ТелевізориЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для...×-
ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області)
- ID: UA-2021-03-26-006630-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9251805
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для...×-
ДК 021:2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області).
- ID: UA-2020-10-30-001856-c
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6971133
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для...×-
ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області )
- ID: UA-2020-09-28-005262-a
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6484284
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
предмет закупівлі: ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телев...×-
предмет закупівлі: ДК 021-2015-32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської)
- ID: UA-2020-09-08-004074-b
- Дата створення : 08.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6199246
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект обладнання з відеоспостереження (ДК 021:2015: 32323500-8 — Системи відеоспостереж...×-
Комплект обладнання з відеоспостереження (ДК 021:2015: 32323500-8 — Системи відеоспостереження)
- ID: UA-2020-04-14-002595-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4818388
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32323500-8 Системи відеоспостереженняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Комплект телевізорів плоскопанельних TDLex LE-43F2S ДК 021:2015: 32324100-1 - Кольорові...×-
«Комплект телевізорів плоскопанельних TDLex LE-43F2S ДК 021:2015: 32324100-1 - Кольорові телевізори»
- ID: UA-2020-03-18-000230-b
- Дата створення : 18.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4660005
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32324100-1 Кольорові телевізориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізор Ergo LE43 або еквівалент з технічними характеристиками не нижче запитуваних. ДК...×-
Телевізор Ergo LE43 або еквівалент з технічними характеристиками не нижче запитуваних. ДК 021:2015: 32324100-1 - Кольорові телевізори.
- ID: UA-2020-02-12-001387-b
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4476944
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32324100-1 Кольорові телевізориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівлі телевізори з функцією SMART-TV типу LG 43UK або еквівалент, Диагональ экрана 43&...×-
закупівлі телевізори з функцією SMART-TV типу LG 43UK або еквівалент, Диагональ экрана 43" Для закладів освіти Старосільської Сільської ради) ДК 021:2015: 32324100-1 - Кольорові телевізори
- ID: UA-2019-07-23-001275-c
- Дата створення : 23.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3607787
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32324100-1 Кольорові телевізориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізори з функцією SMART-TV типу LG 43UK або еквівалент, Диагональ экрана 43" Для...×-
Телевізори з функцією SMART-TV типу LG 43UK або еквівалент, Диагональ экрана 43" Для закладів освіти Старосільської Сільської ради (або еквівалент з технічними характеристиками не нижче запитуваних). ДК 021:2015: 32324100-1 - Кольорові телевізори
- ID: UA-2019-06-20-001517-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3498231
Старосільська сільська рада ЄДРПОУ: 04387645ДК 021:2015: 32324100-1 Кольорові телевізориТорги відміненоТорги відмінено -