-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний- ID: UA-2020-01-15-003831-c
- Дата створення : 15.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4296481
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02229310ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ на 2019 рік.- ID: UA-2019-01-09-000363-c
- Дата створення : 09.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2971120
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Природний газ на 2019 рік.- ID: UA-2018-12-17-004449-c
- Дата створення : 17.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2835543
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Природний газ на грудень 2018 року.- ID: UA-2018-11-22-000036-c
- Дата створення : 22.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2695924
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2018-11-21-001863-c
- Дата створення : 21.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2607496
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2017-12-06-004531-c
- Дата створення : 06.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1597973
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2017-12-13-000838-b
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1492608
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2017-12-06-004488-c
- Дата створення : 06.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1449669
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2017-12-07-000106-c
- Дата створення : 07.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1413440
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2016-12-20-000634-b
- Дата створення : 31.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 462212
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2016-11-10-000709-a
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344276
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2016-10-24-001321-b
- Дата створення : 24.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 296980
ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -