-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ на 2019 рік.
Тендер Prozorro UA-2019-01-09-000363-c
Ціна з транспортуванням до точки входу в розподільчу систему. Відділ культури не є платником ПДВ.
Завершена
777 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 886.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 886.30 UAH
Номер:
794009790da34569ad8475577f15cd6d
Внутрішній номер закупівлі:
2971120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-09-000363-c
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229310
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, м. Золочів, вул. Чорновола, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Домарецький +380326542004 zolochivkyltyra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
777 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 886.30 UAH
Період уточнення:
09.01.2019 11:24 - 14.01.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2019 11:24 - 24.01.2019 12:00
Аукціон:
25.01.2019 11:49 - 25.01.2019 12:16
Період кваліфікації:
25.01.2019 12:16 - 25.01.2019 14:59
Період завантаження договору:
25.01.2019 12:16 - 14.02.2019 12:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Приодний газ
Кількість
64610 метри кубічні
Період постачання
10.02.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Оскарження: 25.01.2019 12:16 - 05.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Кравець +380687074595 o.kravec@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Оскарження: 25.01.2019 12:16 - 05.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
645 453.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 453.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2019 14:59
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
649 330.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
649 330.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
777 258.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 258.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
20663dff672d47f89b1811f97f904bb9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-09-000363-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Кравець +380687074595 o.kravec@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Номер договору:
146
Сума договору:
645 453.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
563 158.03 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.02.2019 11:18
Статус:
Виконаний