-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-12-06-004531-c
очікувана вартість газу без ціни транспортування
Завершена
688 530.87
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 442.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 442.65 UAH
Номер:
e4a258998dca4a0490eb31c79de294df
Внутрішній номер закупівлі:
1597973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-06-004531-c
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229310
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, м. Золочів, вул. Чорновола, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Домарецький +380326542004 zolochivkyltyra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
688 530.87 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 442.65 UAH
Період уточнення:
06.12.2017 18:58 - 11.12.2017 19:30
Період прийому пропозицій:
06.12.2017 18:58 - 21.12.2017 19:30
Аукціон:
22.12.2017 13:12 - 22.12.2017 13:33
Період кваліфікації:
22.12.2017 13:33 - 22.12.2017 16:28
Період завантаження договору:
22.12.2017 13:33 - 11.01.2018 13:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
67190 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 22.12.2017 13:33 - 02.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua http://lvgaszbut.104.ua/
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Оскарження: 22.12.2017 13:33 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
688 495.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 495.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 16:28
Документи
51
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380678274279 Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, І.Франка, 12
Початкова пропозиція
688 530.87 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 530.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e53ef00abdb4a969cb5dc7fabfc3014
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-06-004531-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua http://lvgaszbut.104.ua/
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Номер договору:
41BBLvz14-18
Сума договору:
688 495.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
22.01.2018 08:00
Статус:
Підписаний