-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 Тверде паливо 09110000-3 (вугілля кам’яне)- ID: UA-2020-10-02-000609-c
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6543057
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111100-1 – Вугілля ДГКО(25-100),...×-
код по ДК 021:2015 09111100-1 – Вугілля ДГКО(25-100), код по ДК 021:2015 09111210-5 Антрацит А (25-50)
- ID: UA-2019-03-18-000357-c
- Дата створення : 18.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3267421
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111100-1 – Вугілля ДГ(25-100) код по ДК 021:2015 09111210-5 Антрацит...×-
код по ДК 021:2015 09111100-1 – Вугілля ДГ(25-100) код по ДК 021:2015 09111210-5 Антрацит А (25-50)
- ID: UA-2019-03-01-000395-b
- Дата створення : 01.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3077651
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 09111210-5 Антрацит (марки А 25-50)- ID: UA-2018-07-27-000230-a
- Дата створення : 27.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2414614
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111210-5 АнтрацитЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111100-1 Вугілля (марки ДГ 25-200)- ID: UA-2017-10-10-001559-b
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1409321
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111100-1 Вугілля (Марки ДГ 13-100)- ID: UA-2017-06-13-000643-a
- Дата створення : 13.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 999310
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111210-5 (Антрацит)- ID: UA-2017-06-30-001470-b
- Дата створення : 30.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 987763
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111210-5 АнтрацитТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111210-5 (Антрацит)- ID: UA-2017-06-13-001228-a
- Дата створення : 13.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 943456
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111210-5 АнтрацитТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 0911 - (Вугілля)- ID: UA-2017-04-03-000939-b
- Дата створення : 03.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 789255
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145122ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляТорги відміненоТорги відмінено -