-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111210-5 (Антрацит)
Тендер Prozorro UA-2017-06-13-001228-a
Антрацит марки А 13-25
Торги не відбулися
1 298 219.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 500.00 UAH
Номер:
a2da5207f6304b17809b024b2c6afec5
Внутрішній номер закупівлі:
943456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-13-001228-a
Замовник:
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145122
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, Біляївка, проспект Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чорна Наталія Іллівна 380485225749,380485225481 osvita.bel.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09111210-5 АнтрацитАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 298 219.69 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2017 15:57 - 19.06.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2017 15:57 - 29.06.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код по ДК 021:2015 09111210-5 (Антрацит)
Кількість
251 тонни
Період постачання
01.07.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
67602, Україна, Одеська область, Біляївський район, загальноосвітні навчальні заклади
На карті