-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код по ДК 021:2015 09111210-5 (Антрацит)
Тендер Prozorro UA-2017-06-30-001470-b
Антрацит марки А 13-25
Торги не відбулися
1 298 219.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 500.00 UAH
Номер:
2006251968b64281b248a15bd676548a
Внутрішній номер закупівлі:
987763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-30-001470-b
Замовник:
Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145122
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, Біляївка, проспект Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чорна Наталія Іллівна 380485225749,380485225481 osvita.bel.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09111210-5 АнтрацитАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 298 219.69 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2017 15:37 - 07.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2017 15:37 - 17.07.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код по ДК 021:2015 09111210-5 (Антрацит)
Кількість
251 тонни
Період постачання
01.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
67602, Україна, Одеська область, Біляївський район, Загальноосвітні навчальні заклади
На карті