-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
LED вуличний ліхтар автономний VIDEX 60W 5000K (придбання світлодіодних світильників)- ID: UA-2023-07-05-001145-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18315187
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ХЕРСОНМІСЬКСВІТЛО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31134534ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
LED ліхтар вуличний VIDEX 30W 6500K (VL-SLE15-306), LED ліхтар вуличний VIDEX 50W 6500K (V...×-
LED ліхтар вуличний VIDEX 30W 6500K (VL-SLE15-306), LED ліхтар вуличний VIDEX 50W 6500K (VL-SLE15-506), LED ліхтар вуличний VIDEX 100W 5000K (VL-SLе14-1005)
- ID: UA-2021-11-02-001251-b
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12253604
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
LED світильник вуличний 50W ElectroHouse (придбання світлодіодних світильників)- ID: UA-2021-09-14-000167-a
- Дата створення : 14.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11503613
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник світлодіодний консольний 95 W 6400K- ID: UA-2021-09-09-002109-a
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11449604
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плафони садово-паркові Опал НТУ 100-1-41-00У1 ( придбання матеріалів )- ID: UA-2021-08-20-000129-c
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11193894
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник LED вуличний консольний 30Вт 64000К ІР65 ( придбання світлодіодних світильників...×-
Світильник LED вуличний консольний 30Вт 64000К ІР65 ( придбання світлодіодних світильників )
- ID: UA-2021-08-20-000068-c
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11193576
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вуличний світильник LED SMD 30W (консольний)- ID: UA-2021-08-20-000120-a
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11193430
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світлова конструкція Фотозона Літо; світлова конструкція Фотозона Осінь- ID: UA-2021-08-17-004547-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11140773
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник садово-парковий Опал НТУ 100-1-41-00У1, світлодіодна лампа ОС НР-40-6 Т110 40W...×-
Світильник садово-парковий Опал НТУ 100-1-41-00У1, світлодіодна лампа ОС НР-40-6 Т110 40W E27
- ID: UA-2021-08-05-008979-a
- Дата створення : 05.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10992119
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтар налобний- ID: UA-2020-12-14-008133-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7728465
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Cвітильник світлодіодний VIDEX 30W поворотний, світильник світлодіодний VIDEX 50W поворотн...×-
Cвітильник світлодіодний VIDEX 30W поворотний, світильник світлодіодний VIDEX 50W поворотний, світильник світлодіодний VIDEX 100W поворотний, світильник світлодіодний ENERLIGHT MISTRAL 30W, світильник світлодіодний ENERLIGHT MISTRAL 50W (придбання матеріалів для технічного обслуговування та поточного ремонту електромереж зовнішнього освітлення)
- ID: UA-2020-11-17-002678-a
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7243193
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник світлодіодний 30Вт поворотний (придбання матеріалів для поточного ремонту елект...×-
Світильник світлодіодний 30Вт поворотний (придбання матеріалів для поточного ремонту електромереж зовнішнього освітлення вулиці 2-ої Польової (від вул. Бучми до вул. Нестерова))
- ID: UA-2020-10-20-002031-b
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6791733
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильник світлодіодний 30Вт (придбання матеріалів для поточного ремонту електромереж зов...×-
світильник світлодіодний 30Вт (придбання матеріалів для поточного ремонту електромереж зовнішнього освітлення провулка 3-ого Микільського)
- ID: UA-2020-10-15-006802-a
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6730095
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник світлодіодний 50Вт поворотний (придбання матеріалів для поточного ремонту зовні...×-
Світильник світлодіодний 50Вт поворотний (придбання матеріалів для поточного ремонту зовнішнього освітлення вулиці Миколи Куліша, 5 (внутрішньодворове))
- ID: UA-2020-10-15-012714-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6729921
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник світлодіодний 50Вт, світильник світлодіодний 30Вт (придбання матеріалів для пот...×-
Світильник світлодіодний 50Вт, світильник світлодіодний 30Вт (придбання матеріалів для поточного ремонту електромереж зовнішнього освітлення провулка 1-ого Микільського)
- ID: UA-2020-10-15-012579-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6729706
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -