-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світлова конструкція Фотозона Літо; світлова конструкція Фотозона Осінь
Тендер Prozorro UA-2021-08-17-004547-a
Завершена
821 365.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 106.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 106.83 UAH
Номер:
7e658ebd176146db9ba33105f4e3a3a2
Внутрішній номер закупівлі:
11140773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-17-004547-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ХЕРСОНМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31134534
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ФОНТАННА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степаненко Інна Валеріївна 0552291631 stepinna0912@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
821 365.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 106.83 UAH
Період уточнення:
17.08.2021 12:10 - 23.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2021 12:10 - 02.09.2021 12:00
Аукціон:
03.09.2021 11:04 - 03.09.2021 11:27
Період кваліфікації:
03.09.2021 11:27 - 06.09.2021 14:32
Період завантаження договору:
06.09.2021 14:32 - 26.09.2021 14:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата відповідно умов договору.Місце поставки товару: м. Херсон, вул. Фонтання, 17
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світлова конструкція Фотозона Літо
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
світлова конструкція Фотозона Осінь
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛЮМ'ЄР УКРАЇНА"
Оскарження: 06.09.2021 14:32 - 17.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38167283
-
Контактна особа:
Сергій +380674820334 svetotech@ukr.net
-
Адреса:
68003, Україна, Одеська область, місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ СПОРТИВНА, будинок 5-А
Оскарження: 06.09.2021 14:32 - 17.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
818 904.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 796.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2021 14:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
ФОП "БОГДАНОВ ДАВИД ДЕНИСОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3589409990
-
Контактна особа:
Давид Богданов +380981258447 fop.bohdanov@gmail.com
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Гагаріна, будинок 61
Початкова пропозиція
821 365.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
817 258.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
d303ba1eec1c48ea9b33aa3a73a81b4a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-17-004547-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛЮМ'ЄР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38167283
-
Контактна особа:
Сергій +380674820334 svetotech@ukr.net
-
Адреса:
68003, Україна, Одеська область, місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ СПОРТИВНА, будинок 5-А
Номер договору:
94
Сума договору:
814 796.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
678 996.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний