• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Світильник світлодіодний консольний 95 W 6400K

Завершена

477 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 385.00 UAH
Номер: c4f63806d01b4e1ba10135aa9a2f6bdd
Внутрішній номер закупівлі: 11449604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-09-002109-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ХЕРСОНМІСЬКСВІТЛО"
Контактна особа: Степаненко Інна Валеріївна 0552291631 stepinna0912@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 477 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 385.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2021 14:43 - 15.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2021 14:43 - 25.09.2021 15:00
Аукціон: 27.09.2021 13:56 - 27.09.2021 14:19
Період кваліфікації: 27.09.2021 14:19 - 28.09.2021 15:04
Період завантаження договору: 28.09.2021 15:04 - 18.10.2021 15:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник світлодіодний консольний 95 W 6400K
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 300 штуки
Період постачання до 29.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МС КВАДРАТ"

Оскарження: 28.09.2021 15:04 - 09.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 441 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
441 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2021 15:04
Відповіді на вимоги 10
Документи 78
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАУЕРЕНЕРДЖИГРУП"
Початкова пропозиція 451 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
451 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 0d3030877ba04cc7963ac556c8fbc48e
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-09-002109-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МС КВАДРАТ"
Номер договору: 110
Сума договору: 441 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 368 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 11.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 110.pdf
pdf
Доп. уг. 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Д. уг. 2 та протокол 143.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s