-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-03-03-012171-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28485347
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (тести)- ID: UA-2026-03-02-005391-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28464413
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (тести)- ID: UA-2026-03-02-004160-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28463185
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124131-2 Індик...×-
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124131-2 Індикаторні смужки)
- ID: UA-2025-08-14-002419-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26136868
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2025-08-13-005772-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26127548
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2024-12-17-006555-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23715466
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2024-12-16-014812-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23699751
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2024-08-14-003221-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22309202
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2024-04-17-007383-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21324476
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021-2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне облад...×-
код за ДК 021-2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (НК 024:2023 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф)
- ID: UA-2024-01-15-006314-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20380429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Стрічка діаграмн...×-
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Стрічка діаграмна НК 024:2023 - 16754 - Папір для реєстрації електрокардіограм, Смужка індикаторна НК 024:2023 - 54522- рН сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз)
- ID: UA-2023-09-27-011520-a
- Дата створення : 27.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19110620
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спірограф- ID: UA-2023-05-19-011908-a
- Дата створення : 19.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17839173
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індикаторні смужки- ID: UA-2023-04-05-009636-a
- Дата створення : 05.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17422951
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Індикатори стерилізації- ID: UA-2022-08-23-006982-a
- Дата створення : 23.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15170856
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Рефрактометр офтальмологічний, автоматичний- ID: UA-2022-08-01-002259-a
- Дата створення : 01.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15002952
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -