-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Індикаторні смужки
Тендер Prozorro UA-2023-04-05-009636-a
Завершена
71 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 357.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 357.00 UAH
Номер:
6d4026f9a0a3441cb601dd3d312ed66f
Внутрішній номер закупівлі:
17422951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-05-009636-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубіковська Галина Михайлівна +380542665729 crkl.sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.04.2023 15:48 - 10.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2023 15:48 - 13.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.04.2023 00:00 - 13.04.2023 15:45
Період завантаження договору:
19.04.2023 00:00 - 29.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 400.00 Індикаторні смужки