-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (закупівля матеріалів проводиться,...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (закупівля матеріалів проводиться, для задоволення потреб виконання робіт на приєднання абонентів до мереж АТ "Херсонобленерго")
- ID: UA-2022-02-04-013285-b
- Дата створення : 04.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13972940
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (закупівля матеріалів проводиться,...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (закупівля матеріалів проводиться, для задоволення потреб виконання робіт на приєднання абонентів до мереж АТ "Херсонобленерго")
- ID: UA-2022-01-31-000417-b
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13855544
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (вентилятори обдува)- ID: UA-2022-01-20-012845-b
- Дата створення : 20.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13687684
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (баки, затискачі)- ID: UA-2022-01-12-002784-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13581784
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (баки, затискачі)- ID: UA-2021-12-22-016508-c
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13365336
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (закупівля матеріалів проводиться,...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (закупівля матеріалів проводиться, для задоволення потреб виконання робіт на приєднання абонентів до мереж АТ "Херсонобленерго")
- ID: UA-2021-12-03-010014-c
- Дата створення : 03.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12863610
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Затискачі до трансформаторів)- ID: UA-2021-08-17-000953-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11134764
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (для задоволення потреб виконання р...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (для задоволення потреб виконання робіт з приєднання абонентів до мереж АТ «Херсонобленерго»)
- ID: UA-2021-07-07-006489-c
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10621298
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (для задоволення потреб виконання р...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (для задоволення потреб виконання робіт з приєднання абонентів до мереж АТ «Херсонобленерго»)
- ID: UA-2021-06-17-005906-b
- Дата створення : 17.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10386543
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів- ID: UA-2021-05-26-005491-b
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10052263
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (для задоволення потреб виконання...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (для задоволення потреб виконання робіт з приєднання абонентів до мереж АТ «Херсонобленерго»)
- ID: UA-2021-05-07-003520-b
- Дата створення : 07.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9793049
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів(для задоволення потреб виконання ро...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів(для задоволення потреб виконання робіт з приєднання абонентів до мереж АТ «Херсонобленерго»)
- ID: UA-2021-03-22-009820-c
- Дата створення : 22.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9174682
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів- ID: UA-2021-03-17-004410-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9091290
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (бак розширювальний на ТМ-160/10) (...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (бак розширювальний на ТМ-160/10) (для виконання аварійних робіт АТ Херсонобленерго)
- ID: UA-2021-03-10-006217-b
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8977988
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (бак розширювальний на ТМ-160/10) (...×-
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (бак розширювальний на ТМ-160/10) (для виконання аварійних робіт АТ Херсонобленерго)
- ID: UA-2021-02-26-007564-a
- Дата створення : 26.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8829115
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05396638ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівТорги не відбулисяТорги не відбулися -