-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (вентилятори обдува)
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-012845-b
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 3 000.00 UAH
Номер:
03e59ebb94a84cc280b4e807957c3bcb
Внутрішній номер закупівлі:
13687684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-012845-b
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396638
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕСТЕЛЯ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Svetlana Belyaeva +380552480282 tender@co.ksoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 16:42 - 28.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2022 16:42 - 07.02.2022 11:00
Аукціон:
08.02.2022 11:05 - 08.02.2022 11:28
Період кваліфікації:
08.02.2022 11:28 - 15.02.2022 16:33
Період завантаження договору:
15.02.2022 16:33 - 07.03.2022 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ВЕНТИЛЯТОР ВЗТ 360М (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
46 штуки
Період постачання
28.02.2022 - 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
69e148c7569849aeaa7da245477670ed
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
У зв’язку з військовою агресією проти України, проведенням військових дій на території Херсонської області
Період оскарження:
25.04.2022 12:00 - 06.05.2022 00:00
Дата опублікування:
25.04.2022 12:00
Дата виконання:
25.04.2022 12:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПЛЕКТЕНЕРГОПОСТАВКА"
Оскарження: 15.02.2022 16:33 - 26.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36531619
-
Контактна особа:
Комплектенергопоставка Комплектенергопоставка +380444952379 shvets@complect.kiev.ua
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, Печерський район,, ВУЛИЦЯ ГОСПІТАЛЬНА, будинок 4-А
Оскарження: 15.02.2022 16:33 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
430 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 16:33
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ТАЙМ-ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42722574
-
Контактна особа:
Тайм Енерджі +380975307994 timeenergy01@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 21
Початкова пропозиція
444 393.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 393.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
c82b2ee7390e43abb8e49eb4c06de69f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-20-012845-b-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМПЛЕКТЕНЕРГОПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36531619
-
Контактна особа:
Комплектенергопоставка Комплектенергопоставка +380444952379 shvets@complect.kiev.ua
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, Печерський район,, ВУЛИЦЯ ГОСПІТАЛЬНА, будинок 4-А
Сума договору:
430 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
430 560.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації