-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (баки, затискачі)
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-002784-a
Завершена
1 599 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер:
397cc7cc0f1c4b668bb0bc033e182bbb
Внутрішній номер закупівлі:
13581784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-002784-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396638
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕСТЕЛЯ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Svetlana Belyaeva +380552480282 tender@co.ksoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 599 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
45 000.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2022 13:28 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2022 13:28 - 28.01.2022 11:00
Аукціон:
31.01.2022 13:24 - 31.01.2022 13:47
Період кваліфікації:
31.01.2022 13:47 - 07.02.2022 14:41
Період завантаження договору:
07.02.2022 14:41 - 27.02.2022 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
БАК РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ НА ТМ 160/10 (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
2 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 160КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
134 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 250КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
276 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 400КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
198 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 630КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
148 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 100 КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
144 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 63 КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
5 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 1600 КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
52 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
ЗАТИСКАЧ АПАРАТНИЙ ШТИРЬОВИЙ 2500 КВА (Код ДК 021:2015 31162000-9)
Кількість
52 штуки
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАЙМ-ЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 07.02.2022 14:41 - 18.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42722574
-
Контактна особа:
Тайм Енерджі +380975307994 timeenergy01@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 21
Оскарження: 07.02.2022 14:41 - 18.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 313 845.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 313 845.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2022 14:41
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ТЕН ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41213093
-
Контактна особа:
ТЕН Енерго +380445010210 tenenergosale@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛУГОВА, будинок 9
Початкова пропозиція
1 598 917.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 917.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe983797f0ec4cc1a763c91512cff433
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-002784-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТАЙМ-ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42722574
-
Контактна особа:
Тайм Енерджі +380975307994 timeenergy01@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 21
Номер договору:
3116/0408А
Сума договору:
1 313 845.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 094 871.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
21.02.2022 14:00
Статус:
Підписаний